BOOST DRİNKS

BOOST BLOG

Boost Drinks Türkiye

BOOST DRİNKS, LEEDS UNİTED’IN RESMİ KÜRESEL SPONSORU OLDU

Leeds United, Boost Drinks ile 2021/22 sezonu için Resmi Enerji İçecekleri Sponsorluğu yapacak yeni bir kulüp ortaklığının başladığını duyurmaktan mutluluk duyar.

Boost Drinks 2001 yılında kurulduğundan beri hızla büyümüştür ve şu anda Birleşik Krallık’ta en çok satan üçüncü enerji stimülasyon markasıdır [1] . Boost, geniş bir aroma yelpazesine sahip popüler enerji içeceği çeşitlerinin yanı sıra, en çok satan 2. izotonik sporcu içecekleri ile içmeye hazır soğuk kahve(RTD) ve aromalı protein içeceklerine de sahiptir.

İngiltere’nin yerel markası BOOST Drinks , LEEDS UNİTED kulübünün Resmi Enerji İçeceği Sponsoru oldu.

Yeni Resmi Enerji İçecekleri Sponsorumuz olarak Boost İçecekleri, maç günlerinde stadyumda ve resmi Leeds United perakende mağazalarında bulunan bir dizi Boost ürünü ile Elland Road ve Thorp Arch Eğitim Alanı’nda tanıtılacak.

Sponsorluk, saha çevresindeki LED reklam panoları, büyük ekranda reklam ve yer dışındaki reklam panoları aracılığıyla Boost markasını da kapsayacak. Boost Drinks logosu, Marcelo Bielsa ve A takım kadrosuyla röportaj fırsatları için kullanılan medya arka planında da görünecek.

Yeni anlaşma, markayı hem ulusal hem de küresel ölçekte daha da tanıtmak için Leeds United dijital içeriğinde görünen Boost ile hayran ve oyuncu aktivasyonları da dahil olmak üzere bir dizi başka girişimi içerecek.

Boost Drinks’in Kurucusu ve CEO’su ve ömür boyu Leeds United hayranı olan Simon Gray şunları söyledi: “Leeds United, sektördeki en tutkulu destekçilerden bazıları dahil olmak üzere küresel bir hayran kitlesine sahip büyük bir Premier Lig kulübü. Leeds United ile benzer bir değeri paylaştığımızın, hem cesur hem de iddialı mücadeleci markalar olduğumuzun ve güçlü başarıların tadını çıkardığımızın farkındayız. Kendimizi tarihe malolmuş böyle prestijli bir kulüple ilişkilendirebilmek bir onurdur.

“Boost Drinks marka ve portföyü sayesinde 20. yılını kutluyor ve bu yıl yıldönümü. Kulüple yaptığımız çalışmanın marka bilinirliğimizi daha da artırmaya yardımcı olacağından ve önümüzdeki aylarda bu parlak kulübün ulusal ve uluslararası hayran kitlesine benzersiz fırsatlar sunacağından eminiz.”

“Boost, sektöründe güçlü bir meydan okuyucu markadır ve kulüp ile benzer değerleri paylaşmaktadır, hem İngiltere’de hem de Uluslararası olarak marka büyümesinin bir sonraki aşamasında Boost ile birlikte çalışmayı ve desteklemeyi dört gözle bekliyoruz.

“Kulüp, zorlu 18 aylık bir aradan sonra taraftarlarını Elland Road’a geri döndürmeyi dört gözle bekliyor ve artık maç günlerinde stadyumun çevresinde Boost İçecekleri satın alabilecekleri için çok heyecanlıyız.”

Boost İçecekleri hakkında daha fazla bilgi için lütfen www.boostdrinks.com.tr adresindeki web sitesini ziyaret edin .

Yorum Gönder