BOOST DRİNKS

BOOST DRINKS SPOR

  /  BOOST DRINKS SPOR

BOOST SPOR

Sadece harika tadı olan bir içecek değil, Boost Sport’la en çok ihtiyacınız olduğunda vücudunuzun kaybettiklerini tamamlayarak en iyi performansınızı sergileyebilirsiniz.

VÜCUDUNUZUN SU İHTİYACINI KARŞILAR

Vücudunuzun sıvı ihtiyacını karşılayarak susuzluğunuzu giderir.

Portakal

KAYIP TUZ VE SIVILARI YENİLEYEN İZOTONİK İÇECEK

Performans gerektiren sporumuzu yaparken vücudumuz kaybettiği mineralleri, elektrolitleri ve karbonhidratları BOOST SPOR ile dengeleyebiliriz.

BİZİ TAKİP EDİN...

BOOST Türkiye sosyal medya hesaplarını takip edebilirsiniz. Sosyal medya hesaplarımızdan anlık olarak paylaşımlarımızı görebilirsiniz.

BOOST SPOR SERİMİZDEKİ DİĞER HARİKA ÜRÜNLERİDE İNCELEYEBİLİRSİNİZ...

Biz orijinal bir spor içeceğinden çok daha fazlasıyız!

Boost Drinks Spor Portakal

Boost Drinks Spor Karışık Dut

Boost Drinks Spor Tropikal Dut

Boost Drinks Spor Narenciye

DAHA FAZLA BİLGİ

BOOST SPOR İÇECEKLERİ VEJETARYENLER İÇİN UYGUN MU?

Evet, Boost Sport lezzetlerimizin dördü de vejetaryenler için uygundur; Portakal, Narenciye, Tropikal meyveler ve Karışık kırmızı meyveler.

BOOST SPOR İÇECEKLERİ NE KADAR KAFEİN İÇERİR?

Boost Sport kafein içermez.

BOOST SPORT İÇECEKLERİ ALKOL İÇERİR Mİ?

Birleşik Krallık yasal tanımına göre ürünlerimizin hiçbiri alkol içermez. Bununla birlikte, tüm Enerji ve Spor ürünlerimiz, aroma çözücü içinde az miktarda etanol içerir.

BOOST SPOR İÇECEKLERİ YAPAY TATLANDIRICILAR İÇERİR Mİ ?

Evet, Boost Spor içeceklerimiz yapay tatlandırıcılar içerir. Bu içeceklerde kullanılan yapay tatlandırıcılar Asesülfam K ve Aspartam’dır. Ürünlerimizdeki tüm yapay tatlandırıcılar kapsamlı bir şekilde test edilmiş ve güvenli olarak sınıflandırılmıştır

Bizden Haberler

Bayimiz Olmak İster misiniz ?

Marketinizde/perakende satış noktanızda daha fazla satış yapmanıza nasıl yardımcı olabileceğimizi görmek için sayfanın ticari tarafına bakın !

BİZE ULAŞIN....

Bizimle iletişime geçin, sorunuza elimizden geldiğince hızlı ve verimli bir şekilde yanıt vermek için elimizden gelenin en iyisini yapacağız!